logo

Program pro fyzickou a psychickou dokonalost

Jednoduchá změna v tom, jak budete jíst, vede k uskutečnění vašich životních snů!

Přihlašte se do programu určeného nejenom pro sportovce a během třech měsíců zažijete neskutečnou proměnu. Vytvoříme Vám plán, během něhož se za velice krátkou dobu změní vaše tělo a váš život. S upraveným jídelníčkem přesně dle Vaší genetiky, s tipy pro optimální trávení a chutnými a na přípravu jednoduchými recepty budete na dobré cestě k tomu, abyste shodili přebytečná kila a našli v sobě sílu a odhodlání stát se lepšími a silnějšími jedinci. Dostanete návody na odstranění stresu a jednoduchá cvičení, která vás nastartují a vrátí „zpátky do hry“.

Abyste začali lépe žít a lépe se cítit, nemusíte být celebritou nebo sportovní hvězdou. Na toto máme právo úplně všichni. Je potřeba pouze začít.  A my vám v tom pomůžeme a rádi.

A co Vás všechno čeká v rámci tohoto programu?

Nastavení  stravy a jídelníčku dle Vaší genetiky

Každý z nás se totiž narodil v určité oblasti a po předcích zdědil genetickou výbavu, včetně trávicích enzymů a střevní mikroflóry. Pokud toto člověk nerespektuje, dochází po určité době k oslabení vnitřních orgánů a k rozvoji alergií a chorob. Nejčastěji se onen pomyslný řetěz přetrhne na nejslabším místě, čili se projeví disfunkce orgánu, který je geneticky nejméně stabilní. Lidé se potom domnívají, že se u nich projevila některá dědičná choroba. K tomu ale nemusí vůbec dojít, když člověk zná svou genetickou vybavenost k trávení potravin a respektuje ji. Díky změně jídelníčku se budete cítit mnohem lépe a budete mít spoustu energie. A sportovci si jako bonus zvýší svoji sportovní výkonnost, aniž by museli měnit tréninkové dávky a zatížení organismu. Budete se cítit fyzicky a psychicky dokonale a ohromíte Vaše okolí a přátele.

Naučíte se upéci si vlastní kváskový chléb

Chléb patří mezi základní potraviny člověka. Zároveň má ale spousta lidí problémy s jeho trávením. My Vás ale naučíme upéci si vlastní kváskový chléb. Takový, jaký pekli naše babičky a prababičky. Takový, který bude ve Vašem těle působit zcela opačně, než chléb z bílé pšeničné mouky kynutý droždím. Takový, který je prostý veškerých chemikálií, jednoduchých cukrů, nasycených tuků a dalších nebezpečných přísad. Takový, který chutná a voní jako pravý chléb a obsahuje zdraví prospěšné složky (vitamíny a minerály). Takový, který nastartuje pročišťování tenkého střeva zaneseného nerozloženým pšeničným lepkem. Takový, který má za následek postupné zlepšování všech funkcí, které byly po dlouhá léta negativně ovlivňovány konzumací bílého pečiva. Takový ... 

Detoxikace a odkyselení vašeho těla

Přestože má naše tělo velké samočistící schopnosti, pro zachování stálého a pevného zdraví, je nutné mu neustále pomáhat. A jednou z mnoha možností může být provádění pravidelných detoxikačních kúr. Aniž si to možná plně uvědomujeme, žijeme v chronicky toxickém prostředí (průmysl, kosmetika, telefony, alkohol, cigarety, voda, strava, atd.). Toto prostředí je ještě umocněno stresem, který se stává prakticky běžnou součástí našich životů. Správně nastavená detoxikace Vám pomůže s rozprouděním lymfy, prokrví a detoxikuje organismus, zvýší imunitu, potlačí deprese, zlepší problémy s hypertenzí, revmatismem, artritidou, zácpou a různými druhy otoků. A v neposlední řadě pomůže všem sportovcům zvyšovat svoji výkonnost a tréninkové dávky.

Poradenství v oblasti prevence zdraví

Prevence nezačíná tehdy, když už něco bolí, ale tehdy, když všechno vypadá v pořádku! Dostanete jednoduché rady (návyky k transformaci zdraví), díky kterým zvýšíte kontrolu nad svým zdravím a tak významně přispějete k jeho zlepšení. Nezapomínejme, že za své zdraví si zodpovídá každý sám! V rámci této prevence Vás též provedeme celým kalendářním rokem, měsíc po měsíci, a v praxi Vám ukážeme, jak si po celý rok neustále posilovat imunitní systém a tím být neustále fit a v kondici. Naučíme Vás, jak se co možná nejlépe postarat o nejdůležitější čistící orgány v těle - střeva, játra a ledviny.

Zvyšování sportovní výkonnosti

Tento program je obsahem pouze balíčků Sport I. a Sport II.

Jestliže chcete podávat stabilně kvalitní sportovní výkony a ještě se u toho zlepšovat, musí být Váš trénink naplánován a to nejlépe několik týdnů dopředu. Celkově bude do Vašich tréninků vnesen řád a systém, který podpoří vaši chuť do sportu a zároveň vám pomůže maximálně využít Váš volný čas. Aby byl ale celý trénink co nejefektivnější, je velice vhodné absolvovat tzv. diagnostiku výkonnosti s ohledem na provozovaný sport.  A aby byl trénink řízený, je nutná pravidelná konzultace a to buď při osobním setkání, nebo přímo na tréninku, popř. telefonicky. Zpětná vazba a celkové zhodnocení je důležitý faktor ke zlepšení a zvýšení sportovní výkonnosti. V rámci těchto balíčků Vám bude provedena diagnostika výkonnosti, a absolvujete několik skupinových běžeckých (popř. cyklistických) tréninků – dle Vašeho výběru pod dohledem zkušených trenérů.

nahoru