logo

Poradenství v oblasti prevence zdraví

Prevence nezačíná tehdy, když už něco bolí, ale tehdy, když všechno vypadá v pořádku! Snažím se klientům jednoduchými radami pomoci zvýšit kontrolu nad jejich zdravím a tak významně přispět k jeho zlepšení. Podpora zdraví je soubor vzájemných vztahů zdraví tělesného, duševního, sociálního a duchovního. Jestliže nebudou tyto vztahy v rovnováze, nikdy se nám nepodaří převzít nad svým zdravím plnou kontrolu. Nezapomínejme, že za své zdraví si zodpovídá každý sám! 

Nebojme se vzít zodpovědnost za své zdraví do svých rukou!

V rámci této prevence Vás provedu celým kalendářním rokem, měsíc po měsíci, a v praxi Vám ukáži, jak si po celý rok neustále posilovat imunitní systém a tím být neustále fit a v kondici. Naučím Vás, jak se co možná nejlépe postarat o nejdůležitější čistící orgány v těle - střeva, játra, ledviny a to pomocí speciálních detoxikačních kúr. Už dle názvu orgánů se jedná o střevní kůru, jaterní kůru a ledvinovou kůru. Jakmile si toto jednou vyzkoušíte, není pro Vás nic jednoduššího, než si pravidelně tyto kúry zopakovat a to minimálně 1x za rok, už bez mé asistence.

Jaterní kúra 

Proč je jaterní kúra tak důležitá?

  • Je to nejlepší prevence proti žlučníkovým záchvatům / kolikám.

  • Jedná se o jednu z nejlepších a nejefektivnějších jarních očist organizmu.

  • Pročistíte si játra, žlučník a částečně celý trávicí trakt.   

  • Pocítíte nával svěžesti a energie.

  • Významně si zvýšíte výkonnost ve sportu.

  • Celkově se Vám zrychlí regenerace organismu.

 

Žlučníkové kameny

Myslíte si, že máte čistá játra a žlučník? Jste si jisti, že Vám tyto důležité orgány fungují na 100%? Zde se můžete podívat na fotky, jaké kameny měli moji klienti v těchto orgánech.

Kameny při první očistě (muž 37 let) - a tento muž si myslel, že kameny v žádném případě nemá...

Kameny při první očistě (muž 42 let)

Myslíte si, že játra či žlučník naplněný těmito kameny mohou pracovat na plný výkon? Je jasné, že nikoliv. Pokud máte zájem o čistá játra, žlučník a žlučovody pak jste u mě správně. Většina lidí si myslí, že se jich problém se žlučovými kameny netýká, realita je však jiná... Samotné očistě jater předchází důkladná očista střev, pak změkčení kamenů a nakonec samotná jednodenní procedura. Kameny do 3 cm lze touto procedurou vyloučit zcela bezbolestně. Napoprvé se nevyloučí všechny kameny, proceduru je po měsíci potřeba opakovat až do úplného vyloučení všech kamenů (jakmile dvě po sobě jdoucí očisty budou bez "kamenů"). Též se ve vyjímečných případech stane, že se napoprvé nevyloučí vůbec nic. Neklesejte na mysli, napodruhé už to vyjde...

nahoru