logo

Běžecké a kondiční tréninky

Neradi běháte nebo sportujete sami? Chcete začít běhat či sportovat, ale nevíte jak na to? Chcete sportovat, ale nemáte s kým? Běháte, ale chcete zlepšit techniku? Sportujete, ale výkonnost nejde nahoru?

Chcete se připravit na závody? Nebo uběhnout třebas rovnou maraton?

Tak právě pro Vás jsou tady naše běžecké a kondiční tréninky! Na trénincích běhu se zaměříme především na ovládnutí správné běžecké techniky. Pomůžeme Vám tím tak zvýšit rychlost, prodloužit Vaši uběhnutou vzdálenost, snížit pravděpodobnost nejčastějších běžeckých zranění a namotivujeme Vás k lepším výsledkům. V praxi si ukážeme, jak správě poskládat tréninkovou jednotku: rozcvičení, běžecká abeceda, samotný běh, běžecké posilování a nezbytné závěrečné protažení. Budeme používat i nejrůznější tréninkové pomůcky jako jsou např. švihadla, žebříky, kužely apod.

U kondičních tréninků budou převažovat cviky s vlastním tělem nebo s jednoduchým náčiním. Jedná se o komplexní zatěžování a posílení celého pohybového aparátu s cílem zlepšit aerobní vytrvalost a silové vytrvalosti celého těla.

Kondiční trénink je vhodný pro všechny výkonnostní úrovně, rozdíl je jen v zatížení. Metody, prostředky a systém cvičení je stejný nebo hodně podobný.

Na tréninku Ti určitě přijde vhod běžecká obuv a vhodné sportovní oblečení. A občas třebas i čelovka na noční běh.

Cena: viz. ceník

Doba trvání: 75 minut

Počet osob není omezen

Trénujeme: Kobylisy, Čakovice, Hovorčovice

Trenéři: 

           Vojtěch Přibyl   

              Karel Kolpek       

nahoru