logo

Přednášky & Akce

Snímkování Termokamerou

Zvu Vás na speciální akci Snímkování Termokamerou. Termokamerou zjistíme změny v prsní tkáni v jejich ranné fázi, kdy ještě nedošlo k anatomickým změnám např. v podobě cysty nebo nádoru. Doporučujeme také všem těm, kteří mají trávicí potíže, bolesti zad a kloubů, bolesti kdekoliv na těle.

více zde >>

Přednáška Zvyšování sportovní výkonnosti

Srdečně Vás zvu na přednášku ZVYŠOVÁNÍ SPORTOVNÍ VÝKONNOSTI, REGENERACE A PREVENCE ZRANĚNÍ PŘI SPORTU. Jelikož je kapacita mé poradny omezená, je nutné si předem zarezervovat místo a to emailem na karelkolpek@centrum.cz, popř. volejte na tel. 605537424. Neváhejte tedy a využijte tato místa buď pro sebe a nebo své známé.

více zde >>

Přednáška Jaterní očistná kúra

Srdečně Vás zvu na přednášku na téma Jaterní očistná kúra, aneb „operace žlučníku bez nože a bez narkózy“. Protože je kapacita mé poradny omezená, prosím nahlašte mi co nejdříve účast v počtu osob na email karelkolpek@centrum.cz,  popř. tefonicky na 605537424. Neváhejte tedy a využijte tato místa buď pro sebe a nebo své známé.

více zde >>

Přednáška - Uzemnění

Srdečně Vás zvu na přednášku UZEMNĚNÍ - zdraví prospěšný objev všech dob. Protože je kapacita mé poradny omezená, prosím nahlašte mi co nejdříve účast v počtu osob na email karelkolpek@centrum.cz,  popř. tefonicky na 605537424. Neváhejte tedy a využijte tato místa buď pro sebe a nebo své známé.

více zde >>

nahoru