logo

Detoxikace organizmu

Přestože má naše tělo velké samočistící schopnosti, pro zachování stálého a pevného zdraví, je nutné mu neustále pomáhat. A jednou z mnoha možností může být provádění pravidelných detoxikační kúr. Aniž si to možná plně uvědomujeme, žijeme v chronicky toxickém prostředí (průmysl, kosmetika, telefony, alkohol, cigarety atd.). Toto prostředí je ještě umocněno stresem, který se stává prakticky běžnou součástí našich životů. Nabízím klientům několik možností detoxikace, pomocí biologicky aktivních potravinových doplňků stravy, pomocí detoxikačních přístrojů či jejich kombinací.

Detoxikace a odkyselení Vašeho těla (detoxikačním přístrojem)

Detoxikace a odkyselení Vašeho těla pro zdravý a kvalitní život!

Splendid eau je přístroj, který působí na bázi vzájemného působení elektrického a magnetického pole, kladných a záporných iontů. K tomu slouží elektroda, která je ponořena do vaničky s teplou vodou. Do vody se namočí nohy, na zápěstí se připevní elektroda a kolem pasu se připne pás vyrobený z bambusových uhlíků. Uhlíky vysílají infračervené záření a záporné ionty. Tělo je kompletně propojeno. Přístroj neutralizuje a vylučuje kyselé odpadní látky z tkání, kloubů a kostí celého těla. Postupně tělo vylučuje i soli, toxiny a zbytky hlenu. Systém, na kterém přístroj pracuje, získal Nobelovu cenu.

Pro koho je detoxikační přístroj nejvhodnější?

Pro osoby se sníženou imunitou, kuřáky, konzumenty alkoholu, pro lidi vystavené stresu, depresím, nemocné s diabetes, hypertenzí, revmatizmem, artritidou, zácpou a různé druhy otoků.

Splendid eau pomáhá při vylučování toxinů z důvodu přítomnosti chemických látek z léků, potravin a životního prostředí. Vylučují se těžké kovy, kyseliny, čistí plísně, kvasinky, lymfatický systém.

Stimuluje odstranění cizopasníků. Upravuje trávení. Dochází k úplnému pročištění všech životně důležitých orgánů v těle, což vede ke snížení příznaků menopauzy, křečí, kandidóz, kožních problémů, mizí vyrážky, kruhy pod očima, oteklé klouby, nespavost, stres, bolesti zubů, ztuhlost kloubů, svalové křeče, zlepšuje krevní oběh, zmírňuje bolest, hojí rány, je vhodný proti otokům, zánětům. Zvyšuje se vstřebávání živin, přívod kyslíku, obnovuje se přirozený imunitní systém, pročišťují se játra a ledviny, žlučník, klouby, krev, lymfatický systém, močové ústrojí. Pročištění organizmu zvyšuje metabolizmus, pomáhá předcházet arterioskleroze, stresu, podporuje hubnutí.

Kontraindikace

Kardiostimulátor, epilepsie, diabetes 1. st., chemoterapie, otevřené rány na nohou, selhání ledvin, transplantace, těhotné a kojící ženy, děti do 6 let.

Od prvního sezení se budete cítit lehčí, budete mít více energie a větší pocit pohody. Zpomalí se proces stárnutí a zlepší se pružnost pokožky. Detoxikace se doporučuje také před početím.
Ošetření je bezbolestné a bez vedlejších účinků. Doba ošetření je 30 minut.
Počet návštěv se řídí zdravotním stavem.
Doporučujeme 3 až 15 návštěv. Do 50 let i 2x týdně, nad 50 let 1x týdně. Děti 15 minut a 1x týdně. Preventivně 1x za 3 týdny.

nahoru