logo

Analýza vnitřního prostředí organizmu

Jednou z analýz, kterou poskytuji, je Darkfield Live Blood Analysis. Jedná se o vysoce nadstandardní mikroskopickou metodu umožňující analyzovat Vaši živou krev a vizualizovat všechny její komponenty. Poskytuje tudíž komplexní obraz o Vašem momentálním zdravotním stavu. Čistá krev = 100% zdraví aneb nemoci se rodí ve vnitřním prostředí nás samotných. Díky Darkfield metodě vidíme potencionálně nebezpečné jevy v krvi v ranném stádiu a to mnohem dříve, než se objeví symptomy. 

Další nabízenou analýzou je elektroherbalistické měření (zjišťování) patogenních mikroorganismů v těle (plísní, bakterií, virů i parazitů) a jejich následná likvidace/kompenzace. Elektroherbalismus je nadčasová revoluční metoda v neinvazivním odstraňování všech biologických zátěží.

O parazitech už bylo psáno mnohé. I v mojí praxi docházím často k tomu, že paraziti a další patogeny jsou příčinou různých nemocí. Denně je fotím při diagnostice v kapce krve.

U mě jste společně na plazmě maximálně pouze se svou rodinou, kde může být pravděpodobnost stejného výskytu patogenů, nikoliv s dalšími lidmi, jak to bývá jinde obvyklé. Ve většině případů není potřeba plazmování opakovat! Plazmování na více návštěv nastavuji pouze klientům, kde naměříme mnoho patogenů nebo u vážných případů.

Po plazmování doporučuji individuální terapii, enzymoterapii a alkalizaci těla. Délka plazmování je individuální a měla by proběhnout do týdne od zaměření na F-scanu, ideálně ihned.

A jak je to vlastně s parazity okolo nás?

Invaze parazitů v ČR
Červy požírající maso v hlavě
Vyoperovaný živý červ
Jak se žije s akantamébou?
Lidé jsou prolezlí červy
A jsou i v očích ...
Máme se bát?

Darkfield Live Blood Analysis

Darkfield Live Blood Analysis je vysoce nadstandardní mikroskopická metoda umožňující analýzu Vaší živé krve, vizualizaci všech jejích komponentů a poskytující komplexní obraz o Vašem momentálním zdravotním stavu. Čistá krev = 100% zdraví aneb nemoci se rodí ve vnitřním prostředí nás samotných. Díky Darkfield metodě vidíme potencionálně nebezpečné jevy v krvi v ranném stádiu a to mnohem dříve, než se objeví symptomy. 

Darkfield nutriční specialista klientovi pronajme darkfield mikroskop, aby si klient mohl svojí živou kapičku důkladně prohlédnout a společně díky znalostem Darkfield specialisty interpretují nálezy v kapce.

Obraz krve je z mikroskopu snímán webovou kamerou do počítače a zvětšen, takže klient může vidět stav své krve společně s nutričním specialistou. Používám zvětšení 100 – 400x v mikroskopu, ale obrazovka počítače obraz zvětší ještě mnohonásobně, takže je možné zřetelně a jasně pozorovat krvinky veliké více než 1cm. Darkfield microscopy pracuje se zvětšením 1000 – 1500x. Pořizuji videozáznam a fotografie, které se poté uchovávají pro srovnání při následné kontrole (s písemným souhlasem klienta).

Kapička krve z prstu je získávána po důkladné desinfekci drobnou a tenkou jednorázovou glykemickou lancetou pro domácí použití (takovou lancetu používají denně diabetici), poté klient kapičku dá na podložní sklíčko, lehce jí překryje krycím sklíčkem (zabrání to oxidaci a vyschnutí), aby komponenty v krvi mohly být pozorovány živě, tedy v pohybu. Živé zůstávají max. 20 až 30minut.

DARKFIELD microscopy živé kapky krve sleduje jevy a komponenty v krvi, které nejsou sledovány při běžném vyšetření krve v lékařských ordinacích a laboratořích. Je vhodné pro každého, kdo se zajímá o prevenci a přeje si mít optimální zdraví.

Historie metody

Německý mikrobiolog profesor Dr. G. Enderlein (1872-1968) byl kurátorem berlínského zoologického muzea a autorem více než 500 vědeckých publikací. Také on viděl „tisícihlavé monstrum“ skryté v lidské krvi a věřil, že částice, jimž říkal protity, představují nezbytnou součást jeho životního cyklu. Protity lze pozorovat v mikroskopu s temným polem jako malé zářící body.

Vysvětloval to takto:

„Každá prudká změna nebo narušení vnitřního prostředí těla může jinak neškodnému mikroorganizmu umožnit, aby se vyvinul až do určitého stavu cyklického vývoje, do formy způsobující onemocnění.“

Dr. G. Enderlein za použití techniky „temného pozadí“ objevil v krvi pohyblivá miniaturní živá tělíska, která se spojovala s vysoce organizovanými bakteriemi. Rozpoznal, že krev savců vždy obsahuje symbionta rostlinného původu a popsal koloběh vývoje a metamorfóz mikrobů v jeho mnohotvárné podobě. Jeho popis dokazuje, že se žádná živá bytost nepokouší bezmezně šířit a množit tou měrou, aby přitom vytlačila jiné životní formy. Naopak. Je zde viditelná snaha jednoho druhu o dosažení rovnováhy s jiným, což se odehrává i mezi mikroby a buňkami v našem těle.

Jeho objevy vedly k mikroskopii na temném pozadí a k formám diagnózy, jimiž lze identifikovat mikroorganizmy obsažené v živé krvi, a z těchto poznatků posoudit aktuální nebo možné poruchy v těle.

Co lze v krvi sledovat

 • Stav hydratace a dehydratace organizmu
 • Stav viskozity krve
 • Zda je strava v souladu s potřebami organizmu
 • Zda je potřeba více živé stravy
 • Toxické látky akutně přítomné v krvi (původ a druh nelze zjistit)
 • Orientační stav acidobazické nerovnováhy v těle
 • Orientační stav zpracování tuků a jednoduchých sacharidů ze stravy
 • Stav oxidativního stresu
 • Orientační stav železa, B12 a kyseliny listové
 • Potřebu organizmu zlepšit mikroflóru
 • Potřebu organizmu konzumovat více prebiotických potravin
 • Pravděpodobnou potřebu organizmu zlepšit tok žluči
 • Pravděpodobnou potřebu organizmu provést antiparazitární program
 • Vyjímečně některé patogenní organizmy (např. chlamydie pneumonie)

Před a po analýze

Před analýzou nic nejezte cca 4 hodiny, hodně pijte, pokud možno jen obyčejnou, nesycenou, nejlépe kojeneckou vodu. Vypusťte kávu, čaje a slazené nápoje. Den před i v den vyšetření hodně pijte, konzumujte jen lehčí stravu v podobě ovoce a zeleniny, vynechte živočišné tuky a bílkoviny.

Součástí analýzy je poradenství v holistické výživě podle momentálních potřeb organizmu v souladu s genetickým typem. Klientovi je doporučená přírodní suplementace, případná detoxikace a alkalizace a to vždy dle aktuálního zdravotního stavu.

Poradenství v této oblasti je prioritou této metody, jen analýzy nestačí.
Věkově není tato analýza nijak omezena. U dětí závisí pouze na schopnosti rodičů odebrat dítěti kapičku krve pomocí glykemického péra.

Ukázky živé kapky krve najdete v galerii.

Elektroherbalizmus

Elektroherbalizmus je nadčasová revoluční metoda v neinvazivním odstraňování všech biologických zátěží. Nejdříve se změří (zjistí) velikost zátěže mikroorganizmy v těle (plísně, bakterie, viry a paraziti) a poté případně proběhne jejich následná likvidace/kompenzace.

O parazitech už bylo psáno mnohé. I v mojí praxi docházím často k tomu, že paraziti  a další patogeny jsou příčinou různých nemocí. Denně je fotím při diagnostice v kapce krve.

U nás jste společně na "plazmě" maximálně pouze se svou rodinou, kde může být pravděpodobnost stejného výskytu patogenů, nikoliv s dalšími lidmi, jak to bývá jinde obvyklé. Ve většině případů není potřeba plazmování opakovat! Plazmování na více návštěv nastavuji pouze klientům, kde naměříme mnoho patogenů, nebo u vážných případů.

Po plazmování doporučuji individuální terapii, enzymoterapii a alkalizaci těla. Délka plazmování je individuální a mělo by proběhnout do týdne od zaměření na F-scanu, ideálně ihned.

Detekce patogenů

Generátor F-SCAN 3

Nejmodernější modelová řada od švýcarského výrobce, který vyrábí lékařsky certifikované přístroje pro zjišťování patogenních mikroorganizmů v těle (plísní, bakterií, virů i parazitů) a jejich následnou likvidaci. Je určen především pro lékaře a terapeuty. Měřící frekvence má od 1Hz do 15 MHz. Přístroj má amplitudu vlny sinusového i čtvercového signálu, kmitání (wooble) s možností nastavení šířky pásma okolo jmenovité frekvence. Je tedy nesmírně přesný. Momentálně nejlepší diagnostický přístroj na trhu. Je to zařízení, které využívá rezonující frekvence, aby prozkoumalo stav lidského těla. F-Scan 3 detekuje frekvenci, při které infekce, viry a jiné formy nemoci rezonují, pak "zapíše" cíl na přesné frekvenci. Největší výhodou F-Scanu je jeho schopnost kombinovat Rifeho a Hulda Clark metodu, umožňující zaměřit a léčit buňky bez poškození jakékoliv zdravé okolní tkáně.

F-scan 3 používám zejména pro diagnostiku, poté doporučuji na likvidaci patogenů plazmový generátor RPZ 14. Frekvenční generátory nedovolují zasáhnout patogeny v kostech a ve střevním obsahu.

Frekvence patogenů, které proměřujeme

 • pásmo "plísní" 
 • pásmo bakterií a virů
 • pásmo streptokoků
 • pásmo borelií, chlamydií, EBV atd.
 • pásmo motolic, škrkavek
 • pásmo tasemnic
 • pásmo velkých červů

Likvidace patogenů

Laboratorní plazmový generátor RPZ14

Co můžete od plazmového generátoru očekávat, v čem vám může pomoci?

Pokud máte akutní onemocnění způsobené viry či bakteriemi jako jsou angina, chřipka, zánět středního ucha, mononukleóza a další, pak je možné využít frekvencí ke zničení původců těchto problémů. Získáte-li výsledek od lékaře z výtěru, je to ideální stav, víme tak na co namířit frekvence. Jestliže Vás dlouhodobě trápí např. opary, plísně, bradavice, žaludeční vředy, pak je použití plazmového generátoru výborným řešením. Nebo vám lékaři zjistili patogenní mikroorganizmy typu roupy, EBV, kvasinky, streptokok, chlamydie, borelie, a další různé parazity, pak Vám plazmový generátor velmi účinně a rychle pomůže organizmy zcela zničit bez vedlejších účinků.

Působení plazmového generátoru probíhá bez jakýchkoli negativních vedlejších účinků na lidský organizmus a vede ke stimulaci imunitního systému. Je vhodný pro každého včetně dětí.

Plazmový generátor RPZ 14 

Využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganismů, kterým byl Dr. Royal Raymond Rife. Plazmový generátor české konstrukce od společnosti Z-technology, s.r.o. pracuje naprosto přesně, bez zkreslení výstupních impulzů. Patří na první místo ve světě. Jde zatím o nejdokonalejší přístroj tohoto druhu, který je v současné době k dispozici. Plazmový generátor RPZ 14 dokáže tyto mikroorganismy zničit nebo narušit jejich „maskovací“ obal na membránách. Po narušení obalu imunitní systém začne tyto mikroorganizmy ničit a dochází tak k samovolnému uzdravení, pokud jsou dodrženy doporučené postupy. Všechny nemoci mají své původce a všechny živé mikroorganismy vibrují na svém frekvenčním pásmu nebo přesné frekvenci. Do plazmového generátoru zadávám přímo pásma individuálně naměřená na míru a tím se dosahuje výborných výsledků. Buněčná stěna se rozkmitá až dojde k rozpadu patogenů. Díky analýze celého těla a nalezení mikrobiální zátěže a parazitů F-scanem, dochází při aplikaci plazmového generátoru k likvidaci patogenů, pročištění a nastartování imunitního systému a to souvisí s pozitivním vlivem na jednotlivé orgány v těle. Ničí většinu získaných živých zátěží, které organismu škodí, a to dokonce i v kostech. Na odplavení toxinů z rozpadlých patogenů a na nastartování přirozené imunity po plazmování je nutné dodržovat doporučenou individuálně nastavenou suplementaci v nejvyšší prověřené kvalitě. Je nutné si uvědomit, že při rozpadu plísní, virů, bakterií a parazitů dochází ke zvýšenému vyplavování toxinů, kyselin a cukrů. Je proto možné, že než se s tím tělo vyrovná, může se dostavit únava, nevolnost, střevní obtíže (průjem či vyšší počet vyprazdňování), v případě většího množství uhynulých velkých parazitů může dojít k zácpě. Je proto nezbytně nutná komunikace s klientem. Po terapii nedoporučuji absolvovat jaterní testy i testy na cukrovku, pravděpodobně nebudou dlouhodobě vypovídající.

Po plazmování doporučuji individuální terapii, enzymoterapii a alkalizaci těla. Délka plazmování je individuální podle velikosti zátěže a množství patogenů.

Frekvenční rozsah plazmového generátoru:

Nižší pásmo

 • od 1 Hz do 999 Hz.
 • Možnost nastavení frekvence s přesností na tisíciny Hz.
 • Délka impulzu 3 μS (mikrosekundy).

Vyšší pásmo

 • od 1 kHz do 900 kHz.
 • Možnost nastavení frekvence s přesností tisícin KHz.
 • Délka impulzu 200 nS (nanosekund).

Frekvence patogenů dosahují maximálně 900 KHz, frekvence lidského těla se pohybují od 1,52 MHz do 9,46 MHz. Při likvidaci patogenů se tak nezasahuje do frekvenčního pásma lidského těla.

Plazmování není vhodné při těhotenství a pro osoby s kardiostimulátorem či transplantátem a osoby trpící epilepsií. Omezeně lze použít při dialýze.

Historie metody

Royal Raymond Rife (1888 - 1971)

Rife objevil shodou náhod techniku pro úspěšnou likvidaci původců nemocí s využitím rezonančních generátorů. Při pozorování živých bakterií a virů pod svým unikátním mikroskopem zjistil, že jednotlivé druhy mikroorganizmů reagují na elektrické frekvenční pole a že dokonce někdy dojde k jejich zničení po velmi krátké době. Tento poznatek odstartoval jeho celoživotní výzkum, na jehož konci ovšem nebyl jeho vysněný cíl - levný lék pro smrtelně nemocné lidi. Rife zpozoroval, že když ozáří tyto patogenní mikroorganizmy specifickými frekvencemi, po krátké chvíli tyto mikroorganizmy doslova explodují. Od tohoto objevu se Rife věnoval tomuto fenoménu až do své smrti. Pan Roal Raymond Rife objevil zcela nový způsob léčby nemocí, který by ve vyspělé civilizaci předznamenal naprostou revoluci v léčbě nemocí. Bohužel se tak nestalo... Rife ve svých výzkumech došel k závěrům, že je nutné zastavit vývoj patogenních mikroorganizmů tím, že se přeruší jejich vývojové stadium nebo tím, že je donutí aby se měnily v nepatogenní formy. Elektrické zvukové frekvenčně kladně vyvážené pulzy dokážou tyto mikroorganizmy zničit nebo narušit jejich "maskovací" obal na membránách, který mate náš imunitní systém. 

Po narušení obalu imunitní systém začne tyto mikroorganizmy ničit a dochází tak k samovolnému uzdravení. Rife měl k dispozici svůj originální seznam frekvencí získaný pečlivou metodou ladění generátoru zvukového kmitočtu současně s pozorováním patogenního vzorku pod jeho unikátním mikroskopem. Na tomto seznamu pracoval s několika špičkovými mikrobiology, kteří mu pomáhli v určování různých forem mikroorganizmů. Při tomto pozorování byl poprvé popsán zcela nový jev - tzv. pleomorfizmus ("přeměna" patogenu v určitém prostředí na zcela jiný patogen). Rifeho seznam obsahoval naprosto přesné frekvence 15 různých bakterií a virů, které získal během svých dlouhých a velmi náročných výzkumů. Pomocí těchto frekvencí demonstroval před lékařskou komisí např. u 14 beznadějně nemocných pacientů s rakovinou účinky svého generátoru. Měl stoprocentní úspěch a všichni tito pacienti byli během cca. tří měsíců vyléčeni. Celá léčba spočívala zjednodušeně v tom, že pacienti byli třikrát týdně na tři minuty vystaveni záření rifeho generátoru s plazmovým zářičem, který přenášel bez fyzického kontaktu přesně nastavené frekvence. Tato fenomenální demonstrace uzdravení (pro tehdejší medicínu) nevyléčitelných pacientů byla ovšem paradoxně začátkem konce jeho kariéry.

V roce 1934 Univerzita v Jižní Kalifornii jmenovala zvláštní výzkumný lékařský výbor, který měl sledovat pacienty smrtelně nemocné rakovinou, kterým již tehdejší medicína nedokázala pomoci. Léčba byla prováděna v krajské nemocnici v Pasadeně v Kalifornii. Tým zahrnoval skupinu lékařů a patologů a jejich úkolem bylo zkoumat pacienty a prověřit, zda zůstanou naživu při použití Rifeho přístroje alespoň po dobu 90 dní.

Po uplynutí 90 dní učinil výbor takovýto závěr: celých 86,5 % pacientů bylo úplně vyléčeno, zbývajících 13,5 % pacientů se plně vyléčilo v průběhu dalších 4 týdnů. To znamenalo, že celkový úspěch Rifeho léčebné technologie byl 100 %. Tento „pokus“ byl pečlivě zdokumentován a dopodrobna popsán. Celá léčba spočívala v tom, že pacienti se dostavili třikrát týdně do místnosti, kde byl umístěn Rifeho generátor frekvencí s plazmovou trubicí. Každý pacient byl při jedné návštěvě vystaven tříminutovému působení tohoto generátoru.

To bylo celé léčení – tedy žádné pilulky či roztoky, které jsou vznešeně nazývány chemoterapie.

Hulda Regehr Clark (1928 - 2009)

V průběhu svých výzkumů znovuobjevila ničení patogenních mikroorganizmů vysokofrekvenčními impulzy a propracovala mnoho postupů a metod pro netradiční léčbu téměř všech nemocí. Hulda Regehr Clark pořádala přednášky a semináře po celém světě a pomocí jejích postupů již tisíce lidí získalo zpět to, co je nejcennější – zdraví. Dr.Hulda Regehr Clark přinesla do moderní doby mnoho nových informací pro léčbu pomocí frekvenčních generátorů. Její hlavní přínos spočívá ale v tom, že se nebála perzekucí a falešných osobních obvinění a praktické výsledky svých výzkumů zveřejnila v několika svých knihách, které vydala po sobě ve velmi krátké době. Tyto informace se tak dostaly k široké věřejnosti a tak následovaly pokusy a výzkumy dalších vědců a lékařů, kteří výsledky Dr. Clark potvrdily a stále potvrzují. Za toto prolomení nevědomosti u široké veřejnosti patří paní Clark velký dík.

V knize „Revoluce v léčbě všech nemocí“ přichází Dr. Clark s netradičním postupem léčby nemocí. Na začátku své knihy podává Dr. Clark vysvětlení, jak došla ke svému převratnému objevu, a to stylem, který je srozumitelný i laickému čtenáři. Na dalších stránkách (kniha jich má celkem 470) popisuje své poznatky ze zkoumání výskytu parazitů a znečisťujících látek v lidském těle, ale hlavně způsoby, jakým se jednotlivých nemocí a potíží zbavit. V knize jsou popsány detailní postupy léčby mnoha nemocí spolu s původci těchto nemocí. Jsou zde uvedeny možnosti znečištění lidského těla cizorodými látkami a odhalení, co nám "dává" moderní potravinářský průmysl.

Dle Dr. Clark jsou pouze dvě příčiny vzniku jakékoliv nemoci.

 • Přítomnost znečišťujících chemických látek v těle.
 • Přítomnost parazitů, bakterií a virů (a jejich vývojových stádií) v těle

Po dlouholetém výzkumu Dr. Clark zjistila, že je možné parazity, kteří se dostanou do lidského těla většinou s potravou, zničit během několika minut.

Nejde o něco "tajemného" či o nějakou nadpřirozenou energii. Jde o fyzickou likvidaci parazitů, bakterií a virů vysokofrekvenčními impulzy.

Jak se patogenní organizmy do Vašich orgánů dostanou? Například mikroskopickými trhlinkami ve střevech. Paraziti se těmito trhlinkami "protlačí" do krevního oběhu a pokud jsou játra zatížena znečišťujícími látkami, imunitní systém není schopen vyvíjející se stádia parazitů ničit. Tato situace je naprosto nepřirozená, neboť někteří paraziti mají vývojových stadií až šest. Později dochází ke zhoršování funkcí napadených orgánů, což vede ke vzniku nemoci.

nahoru