logo

Přednáška Zvyšování sportovní výkonnosti

Přednáška se koná ve středu 24.října od 17:00 hod

Srdečně Vás zvu na přednášku ZVYŠOVÁNÍ SPORTOVNÍ VÝKONNOSTI, REGENERACE A PREVENCE ZRANĚNÍ PŘI SPORTU. Jelikož je kapacita mé poradny omezená, je nutné si předem zarezervovat místo a to emailem na karelkolpek@centrum.cz, popř. volejte na tel. 605537424. Neváhejte tedy a využijte tato místa buď pro sebe a nebo své známé.

Na přednášce se dozvíte, jak zvýšit svoji sportovní výkonnost aniž by jste museli zvyšovat své tréninkové dávky, zůstali zdraví, neničili si zbytečně pohybový aparát a nedostávali své tělo do častého stavu velké únavy. Přednáška je určena pro sportovce jakékoliv výkonnostní kategorie, včetně absolutních začátečníků. Celý cyklus přednášek bude hodně zaměřen na sportovní výživu. A proč je výživa při sportu tak důležitá? Snad Vás namotivuje výrok tohoto slavného tenisty:

"Zvedal jsem činky, jezdil jsem na kole nebo běhal hodiny v kuse každičký den. Měnil jsem kondiční trenéry, hledal jsem nový systém tréninku. Měnil jsem kouče, protože jsem si myslel, že nějaká záležitost v technice by mě mohla této kletby zbavit... a stejně jsem se necítil fyzicky nebo psychicky dostatečně silný, abych na kurtu soupeřil s těmi nejlepšími... Měl jsem schopnosti, měl jsem talent, měl jsem tah na branku. Měl jsem přístup k nejlepším doktorům na světě. Ale ve skutečnosti mě sráželo něco, na co jsem nikdy ani nepomyslel. Trénoval jsem správně. Ale jedl jsem úplně špatně."        Novak Djokovič

Přednáška bude trvat 90 minut a poté bude prostor na konzultace až do večera. Je zde i možnost provést tuto přednášku např. u Vás doma, v příjemné nekuřácké restauraci, v tělocvičně, atd... Jestliže by jste o tuto variantu přednášky měli zájem, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat a domluvíme podmínky a detaily.

Jelikož je kapacita mé poradny omezená, je nutné si předem zarezervovat místo a to buď emailem na karelkolpek@centrum.cz nebo volejte na tel. 605537424. Vstupné je dobrovolné.

Na všechny se budu moc těšit a nezapomeňte přijít hladoví. Občerstvení je zajištěno. 

Na každé přednášce zároveň proběhne ochutnávka a testování nových produktů a různých dobrot...

POZOR! Před a po přednášce budete moci absolvovat wellness proceduru Detoxikace za akční cenu 300,- Kč, místo obvyklých 500,- Kč. Kdo budete mít zájem, nahlašte se mi prosím předem. Celá procedura trvá cca 35 minut.    

Srdečně Vás všechny zvu a těším se na Vás.

 

nahoru