logo

Přednáška Zákony zdraví - 2. část

Přednáška se koná ve středu 15. listopadu od 18:00 hod

Srdečně Vás zvu na přednášku ZÁKONY ZDRAVÍ - 2. část. Jelikož je kapacita mé poradny omezená, je nutné si předem zarezervovat místo a to emailem na karelkolpek@centrum.cz, popř. volejte na tel. 605537424. Neváhejte tedy a využijte tato místa buď pro sebe a nebo své známé.

Volně navazující na 1. část.

Na přednášce se dozvíte, jak si udržet stálé a pevné zdraví do pokročilého věku a to pomocí jednoduchých pravidel - bez léčiv a chemie.

„Neexistují žádné nevyléčitelné nemoci, pouze nevyléčitelní lidé“
„Téměř každý člověk umírá na své léky, nikoliv na svoji nemoc.“

Přednáška bude trvat 90 minut a poté bude prostor na konzultace až do večera. Je zde i možnost zorganizovat tuto přednášku např. u Vás doma, v příjemné nekuřácké restauraci, v tělocvičně, atd... Jestliže by jste o tuto variantu přednášky měli zájem, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat a domluvíme podmínky a detaily.

POZOR! V Rámci přednášky bude možné absolvovat za speciální akční cenu 299,- Kč "Detoxikaci a odkyselení organismu" pomocí speciálního přístroje Splendid eau. Tuto službu bude možné provést buď před přednáškou (od 17:00 hod.) nebo po přednášce (cca od 19:45 hod.). Celá procedura trvá cca 35 minut.    

Srdečně Vás všechny zvu a těším se na Vás.

nahoru