logo

Přednáška Očista ledvin

Přednáška se koná v pondělí 29.ledna od 17:30 hod.

Srdečně Vás zvu na přednášku na téma OČISTA A REGENERACE LEDVIN A MOČOVÝCH CEST. Protože je kapacita mé poradny omezená, prosím nahlašte mi co nejdříve účast v počtu osob na email karelkolpek@centrum.cz,  popř. tefonicky na 605537424. Neváhejte tedy a využijte tato místa buď pro sebe a nebo své známé.

V zimních měsících naše tělo přechází podle pravidel čínského pentagramu pod vládu elementu vody a s ním jsou v lednu spojené ledviny. Ledviny je tedy nyní potřeba podporovat a dodávat jim energii. Na této přednášce se dozvíte, jak na to.

Přednáška bude trvat 90 minut a poté bude prostor na konzultace až do večera. Je zde i možnost zorganizovat tuto přednášku např. u Vás doma, v příjemné nekuřácké restauraci, v tělocvičně, atd... Jestliže by jste o tuto variantu přednášky měli zájem, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat a domluvíme podmínky a detaily.

POZOR! V Rámci přednášky bude možné absolvovat za speciální akční cenu 299,- Kč "Detoxikaci a odkyselení organismu" pomocí speciálního přístroje Splendid eau. Tuto službu bude možné provést buď před přednáškou (od 16:30 hod.) nebo po přednášce (cca od 19:00 hod.). Celá procedura trvá cca 35 minut.    

Srdečně Vás všechny zvu a těším se na Vás.

 

nahoru