logo

Přednáška - Očista a regenerace střev

Přednáška se koná v úterý 16.října od 17:00 hod.

Srdečně Vás zvu na přednášku STŘEVNÍ TRAKT - JAK ZACHOVAT JEHO SPRÁVNÉ FUNKCE? Protože je kapacita mé poradny omezená, prosím nahlašte mi co nejdříve účast v počtu osob na email karelkolpek@centrum.cz,  popř. tefonicky na 605537424. Neváhejte tedy a využijte tato místa buď pro sebe a nebo své známé.

Přednáška bude trvat 90 minut a poté bude prostor na konzultace až do večera. Je zde i možnost provést tuto přednášku např. u Vás doma, v příjemné nekuřácké restauraci, v tělocvičně, atd... Jestliže by jste o tuto variantu přednášky měli zájem, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat a domluvíme podmínky a detaily.

Jelikož je kapacita mé poradny omezená, je nutné si předem zarezervovat místo a to buď emailem na karelkolpek@centrum.cz nebo volejte na tel. 605537424. Vstupné je dobrovolné.

Na všechny se budu moc těšit a nezapomeňte přijít hladoví. Občerstvení je zajištěno. 

Na každé přednášce zároveň proběhne ochutnávka a testování nových produktů a různých dobrot...

POZOR! PŘED A PO PŘEDNÁŠCE BUDETE MOCI ABSOLVOVAT WELLNESS PROCEDURU DETOXIKACE ZA AKČNÍ CENU 300,- KČ, MÍSTO OBVYKLÝCH 500,- KČ. KDO BUDETE MÍT ZÁJEM, NAHLAŠTE SE MI PROSÍM PŘEDEM. CELÁ PROCEDURA TRVÁ CCA 35 MINUT.

Srdečně Vás všechny zvu a těším se na Vás.

 

Další termín: 19.10. 17:00 - 19:00

nahoru