logo

Přednáška Jaterní očistná kúra

Přednáška se koná ve středu 4. dubna od 18:00 hod.

Srdečně Vás zvu na přednášku na téma Jaterní očistná kúra, aneb „operace žlučníku bez nože a bez narkózy“. Protože je kapacita mé poradny omezená, prosím nahlašte mi co nejdříve účast v počtu osob na email karelkolpek@centrum.cz,  popř. tefonicky na 605537424. Neváhejte tedy a využijte tato místa buď pro sebe a nebo své známé.

Právě jarní období nám nádherně ukazuje souznění našeho těla a přírody. Většina z nás má podvědomou touhu se nějak očistit. Od našich babiček a prababiček víme, že bychom si měli dělat čaj z čerstvých kopřiv a jíst sedmikrásky. Proč tomu tak je? Důvod najdeme v čínském pentagramu. V měsíci březnu má vrchol své činnosti žlučník. V jarním období je vhodné žlučník nejenom podporovat, ale i čistit. Na této přednášce se dozvíte, jak na to.

Přednáška bude trvat 90 minut a poté bude prostor na konzultace až do večera. Jelikož mi jde o to, dostat tyto informace do podvědomí široké veřejnosti, tak je zde i možnost provést tuto přednášku např. u Vás doma nebo někde v příjemné nekuřácké restauraci, atd... Jestliže by jste o tuto variantu přednášky měli zájem, sežeňte alespoň 6 lidí, vhodný prostor a kdykoliv mi zavolejte.

POZOR! V Rámci přednášky bude možné absolvovat za speciální akční cenu 300,- Kč "Detoxikaci a odkyselení organismu" pomocí speciálního přístroje Splendid eau. Tuto službu bude možné provést buď před přednáškou (od 16:30 hod.) nebo po přednášce (cca od 19:30 hod.). Celá procedura trvá cca 35 minut.    

Na všechny se budu moc a moc těšit a nezapomeňte přijít hladoví. Občerstvení je zajištěno, vstupné dobrovolné. Na přednášce zároveň proběhne ochutnávka přírodního energy nápoje.

Příští termín přednášky: středa 11.4. 18:00 hod.

 

nahoru